Моето искуство со Giffoni Macedonia 2020

 Здраво на сите,

Добредојдовте во мојот нов блог пост. Во денешниот пост ќе можете да го видите моето искуство со 8мото издание на филмскиот фестивал Џифони Македонија 2020 (Giffoni Macedonia 2020).

Долго време размислував за тоа во каква форма би можел најдобро да ви го представам моето искуство со овој фестивал. После некое време ми текна дека тоа би можело да биде во форма на презентација. Но исто така во наредното видео на мојот канал ќе одговорам на вашите прашања поврзани за фестивалов кои ми ги поставивте на инстаграм.

Исто така сакам да знаете дека се што имам напишано во презентацијата е премалку за овој фестивал. Бидејќи искуството со Џифони неможе да се раскаже, мора да се доживее.

Со оглед на тоа дека оваа презентација е креирана во Google Slides за најдобро издание би ви препорачал да ја гледате на истата веб страна, но доколку не можете се разбира ја има во .pdf и .pptx формати.

Искрено се надевам дека мојата презентација ќе ви се допадне. Впечатоците и сите останати прашања слободно поставете ги во секцијата за коментари под овој пост. 

Што можете да направите за да ме поддржите?

Првенствено ви благодарам што го прочитавте овој блог пост. За да ме поддржите и мојата работа, можете да ме следите на мојот Инстаграм профил и да се претплатите на мојот канал на YouTube. Можете да го направите ова со кликнување на копчињата подолу. Исто така, претплатете се на мојот блог за да добивате е-пошта секој пат кога објавувам нов пост на мојот блог. Чувајте се!

Емрах Јусуфоски

Emrah Jusufoski

Hi, I'm Emrah Jusufoski. I'm a lifestyle, fashion and creativity Blogger & YouTuber coming from North Macedonia. Enjoy the time on my blog!

5 thoughts on “Моето искуство со Giffoni Macedonia 2020

    1. Hello! Thank you very much! We are working on languages. You will soon be able to read my blog in English. All the posts except this one are written in English. You can read them. When it will be updated I will notify you by e-mail. Again thanks for the love and support!

  1. May this year bring new happiness, new goals, new achievements, and a lot of new inspirations on your life. Wishing you a year fully loaded with happiness.
    Happy New year 2021🎇

    ♡————————————————————–♡
    Miki┊Lifestyle ― HappyEsme.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top